Porady

Promocja! Łączysz - zyskujesz!

Łącz dwa lub trzy kursy i otrzymaj rabat nawet do 1000 złotych! Odkryj wyjątkową okazję, aby poszerzyć swoje umiejętności i jednocześnie zaoszczędzić. Zwiększ swoją wiedzę i osiągnij więcej za mniej!

Jak to działa - Promocja Łączysz - zyskujesz

 1. Organizatorem Promocji jest: ASM-INVEST TADEUSZ OSZEK z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-706), ul. Kłodnicka 56E NIP 6411868795.
 2. Promocja trwa od 07.06.2023 roku do 31.08.2023 roku.
 3. Promocja polega na udzieleniu rabatu przy zakupie kursów dla jednej osoby, rabat posiada dwa warianty OPCJĘ 1 (rabat w wysokości 500zł) oraz OPCJĘ 2 (rabat w wysokości 1000zł).
 4. Wybór opcji 1 uprawnia kupującego do uzyskania rabatu w wysokości 500 złotych od ceny końcowej zakupu dwóch kursów.
 5. Wybór opcji 2 uprawnia kupującego do uzyskania rabatu w wysokości 1000 złotych od ceny końcowej zakupu dwóch kursów.
 6. Do kwoty końcowej po rabatach doliczona zostanie cena egzaminu Państwowego Warszawskiego Instytutu Technologicznego, która wynosi 300 zł / maszyna. 
 7. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zapisu na kursy poprzez formularz dostępny na stronie www.asm-szkolenia.pl/laczysz-zyskujsz.
 8. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, akcjami rabatowymi, kuponami, itp.
 9. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz (wybierając opcję 1 lub 2).
 10. Akcja dotyczy wyłącznie kursów z oferty WIT (IMBiGS) na maszyny budowlane, drogowe i urządzenia techniczne z wyłączeniem kurów: monter rusztowań, operator przecinarek do nawierzchni dróg oraz pilarz – pilarka mechaniczna do ścinki drzew.
 11. Osoby korzystające z promocji zobligowane są do odbycia kursu maksymalnie do dwóch miesięcy po zakończeniu Promocji, w przeciwnym razie ASM-INVEST Ośrodek Szkoleń zastrzega sobie prawo do odmowy kontynuacji kursu.
 12. Płatność za kursy możliwa jest z góry lub w ratach (po pozytywnym rozpatrzeniu przez bank Credit Agricole).
 13. Produkt zakupione w Promocji nie podlegają zwrotowi.
Zobacz inne wpisy
W czym mogę pomóc?