Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST

Strona główna    >    Terminarz

Terminy szkoleń

RODZAJE SZKOLEŃ

IMBiGS

kurs

Koparkoładowarka klasa III

data rozpoczęcia

06.12.2022

godzina

16:00

Koparka jednonaczyniowa klasa I

06.12.2022

16:00

Koparka jednonaczyniowa klasa III

06.12.2022

16:00

Koparka jednonaczyniowa - podwyższenie uprawnień

06.12.2022

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa klasa I

06.12.2022

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa klasa III

06.12.2022

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa - podwyższenie uprawnień

06.12.2022

16:00

Spycharka klasa I

06.12.2022

16:00

Spycharka klasa III

06.12.2022

16:00

Spycharka podwyższenie uprawnień

06.12.2022

16:00

Walec drogowy klasa II

06.12.2022

16:00

Rozkładarka mieszanek mineralno-asfaltowych klasa II

06.12.2022

16:00

Frezarka samojezdna do nawierzchni dróg

06.12.2022

16:00

Przecinarka spalinowa do nawierzchni dróg

06.12.2022

16:00

Wytwórnia masz mineralno-asfaltowych (otaczarnia)

06.12.2022

16:00

Monter rusztowań budowlanych

06.12.2022

16:00

Pilarz mechaniczny do ścinki drzew

06.12.2022

16:00

Pompa do mieszanek betonowych (pompogruszka)

06.12.2022

16:00

Podajnik o betonu (mixokret)

06.12.2022

16:00

Wiertnice do technologii bez wykopowych

06.12.2022

16:00

Wiertnice do kotwi

06.12.2022

16:00

Urządzenia wibracyjne do pogrążania i wyrywania

06.12.2022

16:00

Kafary

06.12.2022

16:00

Palownice

06.12.2022

16:00

Równiarki

29.11.2022

16:00

Zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych

06.12.2022

16:00

Wielozadaniowe nośniki osprzętu

06.12.2022

16:00

Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne

indywidualnie

Kosy spalinowe

indywidualnie

Narzędzia udarowe

indywidualnie

Zasilacze hydrauliczne

indywidualnie

Wozidło technologiczne

indywidualnie

UDT

kurs

Wózek widłowy

data rozpoczęcia

06.12.2022

godzina

15:00

Wymiana butli gazowej wózka widłowego

indywidualnie

Ładowarka teleskopowa

06.12.2022

16:00

Żuraw przewoźny i przenośny - HDS

03.01.2023

15:00

Żuraw stacjonarny

indywidualnie

Żuraw samojezdny

indywidualnie

Żuraw wieżowy

indywidualnie

Podesty ruchome przejezdne - podnośniki koszowe/nożycowe

31.01.2023

15:00

Suwnice

indywidualnie

Sygnalista hakowy

indywidualnie

SPAWANIE

kurs

Spawanie metodą MIG 131

data rozpoczęcia

06.12.2022

godzina

16:00

Spawanie metodą MAG 135

06.12.2022

16:00

Spawanie metodą TIG 141

06.12.2022

16:00

Spawanie metodą MMA elektryczną 111

06.12.2022

16:00

Spawanie metodą GAZOWĄ 311

06.12.2022

16:00

Przecinanie tlenowe

06.12.2022

16:00

Przecinanie plazmowe

06.12.2022

16:00

Lutowanie twarde

06.12.2022

16:00

Weryfikacja uprawnień spawania

06.12.2022

16:00

URE

kurs

G1 - elektryczne

data rozpoczęcia

indywidualnie

G2 - ciepłownicze

indywidualnie

G3 - gazowe

indywidualnie

F-gazy

kurs

F-gazy

data rozpoczęcia

indywidualnie

ADR

kurs

ADR podstawa lub ponad podstawa

data rozpoczęcia

indywidualnie

BHP

kurs

BHP - stanowiskowe

data rozpoczęcia

indywidualnie