Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST

Strona główna    >    Opinie

Opinie klientów

Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST
Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST
Na podstawie 188 opinii Google.
mariusz banaś
mariusz banaś
04/09/2022
100 % profesjonalizmu. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Kadra szkoląca na bardzo wysokim poziomie. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Zajęcia praktyczne z Panem Tomkiem czysta przyjemność. Kolejne uprawnienia napewno tylko w ASM.
Tomek F
Tomek F
02/09/2022
Kurs na koparko ładowarkę oceniam na 5, pełen profesjonalizm ze strony instruktorów, dużo przekazanej wiedzy na zajęciach teoretycznych i umiejętności na zajęciach praktycznych! Niestety kurs na pilarza oceniam na słabe 3, zajęcia teoretyczne wraz z praktycznymi trwały zaledwie 1h15min... Troszkę mało żeby omówić najważniejsze kwestie z tym kursem związane... Dużo materiałów edukacyjnych przekazanych od organizatorów co jest dużym plusem. Pozdrawiam!
Artur Pawłowski
Artur Pawłowski
25/08/2022
Zdobywanie kwalifikacji z takimi instruktorami to sama przyjemność. Bardzo polecam.
Przemek Tomaszewski
Przemek Tomaszewski
25/08/2022
Bardzo miła obsługa ośrodek w bardzo dobrym miejscu
nietypowy maciej
nietypowy maciej
24/08/2022
Na ośrodek natrafiłem jakoś w połowie czerwca chcąc odbyć kurs na koparki i ładowarki. Z tyłu głowy również miałem chęć nauki spawania. Po rozmowie z Panem Dawidem, który mi starannie wytłumaczył jak wyglądają takie kursy, moje wszystkie plany się zmieniły. Na uwagę zasługują również elastyczne godziny dostosowane do mojego harmonogramu pracy, dzięki czemu mogłem jednocześnie pracować i odbywać kurs. Te czynniki spowodowały, że podjąłem decyzję o kursie spawania tig w trzech modułach - pachwinowym, doczołowym oraz rury. Wielkie podziękowania należą się również Panu Stanisławowi, który to przekazał mi swoją cenną wiedzę. Dzięki niemu z dnia na dzień szło mi co raz lepiej. Jeżeli ktoś tak jak ja nigdy wcześniej nie trzymał w ręce spawarki - serdecznie polecam wizytę w tym miejscu.
Leszek Koziol
Leszek Koziol
24/08/2022
Ośrodek polecam normalne podejście do kursanta

ASM-Invest Ośrodek Szkolenia

Na podstawie opinii 26 użytkowników Facebook

Zaufali nam

BEZ WAS NIE BYŁOBY NAS!

Dziękujemy za zaufanie!