Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST

Teoria i praktyka ale jak wyglądają zajęcia?

Nurtuje Cię to pytanie? Odpowiadamy!

Kursy na poszczególne maszyny/urządzenia mają różną długość ściśle określoną przepisami prawa. W naszym ośrodku każdorazowo naukę rozpoczynamy od zapoznania się ze specyfikacją urządzenia i pracą od teorii. Zajęcia prowadzimy w grupach lub indywidualnie, nierzadko zajęcia te mogą odbywać się również online bez wychodzenia z domu! Pozyskana w ten sposób wiedza jest niezbędna podczas rozpoczęcia zajęć praktycznych. 

Szkolenie teoretyczne:
to zajęcia w formie wykładów, które pozwalają na poznanie budowy maszyny, technologii pracy oraz zasad postępowania BHP. Kursanci mają możliwość zadawania pytań i prowadzenia otwartej dyskusji z wykładowcą. Taka forma nauki pozwala na całkowite zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości. Naukę teoretyczną wspieramy poprzez pomoce naukowe oraz prezentacje multimedialne. Gdzie prowadzimy zajęcia? Oczywiście w naszym Ośrodku w Rudzie Śląskiej. 

Szkolenie praktyczne:
to nic innego jak nauka obsługi maszyn i urządzeń pod nadzorem instruktora. Kursant poznaje układ sterowniczy, budowę podzespołów oraz otrzymuje cenne wskazówki dotyczące pracy. W zależności od wybranej maszyny zajęcia mogą odbywać się na poligonie lub w Ośrodku.
 
Dodatkowe pytania? Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi: +48 530 300 458