Ośrodek Szkolenia ASM-INVEST

Strona główna    >    Terminarz

Terminy szkoleń

IMBiGS

kurs

Koparkoładowarka klasa III

data rozpoczęcia

02.11.2021

godzina

16:00

Koparka jednonaczyniowa klasa I

02.11.2021

16:00

Koparka jednonaczyniowa klasa III

02.11.2021

16:00

Koparka jednonaczyniowa podwyższenie uprawnień

02.11.2021

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa klasa I

02.11.2021

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa klasa III

02.11.2021

16:00

Ładowarka jednonaczyniowa podwyższenie uprawnień

02.11.2021

16:00

Spycharka klasa I

02.11.2021

16:00

Spycharka klasa III

02.11.2021

16:00

Spycharka podwyższenie uprawnień

02.11.2021

16:00

Walec drogowy klasa II

02.11.2021

16:00

Rozkładarka mieszanek mineralno-asfaltowych klasa II

02.11.2021

16:00

Frezarka samojezdna do nawierzchni dróg

02.11.2021

16:00

Przecinarka spalinowa do nawierzchni dróg

02.11.2021

16:00

Wytwórnia masz mineralno-asfaltowych (otaczarnia)

02.11.2021

16:00

Monter rusztowań budowlanych

02.11.2021

16:00

Pilarz mechaniczny do ścinki drzew

02.11.2021

16:00

Pompa do mieszanek betonowych (pompogruszka)

02.11.2021

16:00

Podajnik o betonu (mixokret)

02.11.2021

16:00

Wielozadaniowy nośnik osprzętu

02.11.2021

16:00

UDT

kurs

Wózek widłowy

data rozpoczęcia

02.11.2021

godzina

15:00

Wymiana butli gazowej wózka widłowego

indywidualnie

Ładowarka teleskopowa

02.11.2021​

16:00

Żuraw przewoźny i przenośny - HDS

16.11.2021

15:00

Żuraw stacjonarny

indywidualnie

Żuraw samojezdny

indywidualnie

Żuraw wieżowy

indywidualnie

Podesty ruchome przejezdne - podnośniki koszowe/nożycowe

30.11.2021

15:00

Suwnice

indywidualnie

Sygnalista hakowy

indywidualnie

SPAWANIE

kurs

Spawanie metodą MIG 131

data rozpoczęcia

02.11.2021

godzina

16:00

Spawanie metodą MAG 135

02.11.2021

16:00

Spawanie metodą TIG 141

02.11.2021

16:00

Spawanie metodą MMA elektryczną 111

02.11.2021

16:00

Spawanie metodą GAZOWĄ 311

02.11.2021

16:00

Przecinanie tlenowe

02.11.2021

16:00

Przecinanie plazmowe

02.11.2021

16:00

Lutowanie twarde

02.11.2021

16:00

Weryfikacja uprawnień spawania

02.11.2021

16:00

URE

kurs

G1 - elektryczne

data rozpoczęcia

indywidualnie

G2 - ciepłownicze

indywidualnie

G3 - gazowe

indywidualnie

F-gazy

kurs

F-gazy

data rozpoczęcia

indywidualnie

Personalne

kurs

BHP

data rozpoczęcia

indywidualnie

PPOŻ

indywidualnie