asm-szkolenia

Strona główna    >    O nas

Klika słów o nas

Działamy na Polskim rynku od września 2020 roku,  od początku sprawnie realizując założenie „Jakość to doskonałość, której nie da się osiągnąć, lecz do której trzeba uporczywie zdążać”. Nieustannie poszerzamy i udoskonalamy ofertę kursów, uważając aby nie tracić przy tym na ich jakości. 
Nasza siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kłodnickiej 56E. Posiadamy cztery nowoczesne, dobrze wyposażone i klimatyzowane sale wykładowe. Naszym atutem bez wątpienia jest bliska odległość poligonów szkoleniowych na których posiadamy własny park maszynowy gdzie kursanci nabywają umiejętności praktyczne.
Image hover effect image

Ośrodek Szkolenia z zewnątrz

Stawiając na jakość nauki wyposażyliśmy nasz ośrodek we własne maszyny. Dzięki nim nasi kursanci czują się komfortowo i bezpiecznie, a proces nauki przebiega sprawnie i efektywnie. 
Wykfalifikowana kadra instruktorów i wykładowców dba o poprawny przebieg procesu nauki i dokłada wszelkich starań aby zajęcia były ciekawe, a zarazem skupiały się na istotnych zagadnieniach. 
Zaangażowanie naszych pracowników w proces nauki sprawia,
że współczynnik egzaminów z pozytywnym wynikiem wynosi aż 98% !
Image hover effect image

Nowoczesne sale wykładowe

W lipcu 2021 roku otworzyliśmy własną, dobrze wyposażoną spawalnię.
Dzięki niej nasi kursanci wygodnie i sprawnie doskonalą swoje umiejętności spawalnicze lub poznają je od podstaw, a wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora. 
Proces nauki wspieramy na każdym kroku, dlatego kursy odbywają się w małych grupach, w których skupiamy się na efektywnym przekazaniu wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej.
Image hover effect image

spawalnia w budynku ośrodka szkoleń

COVID-19
W trosce o bezpieczeństwo osób odbywających kursy zadbaliśmy o wszelkie środki ostrożności. Na terenie ośrodka znajdują się płyny do dezynfekcji oraz dostępne są środki ochrony osobistej takie jak maseczki i rękawiczki jednorazowe. 
Nasi pracownicy na bieżąco dezynfekują powierzchnie wspólne, a nasze sale są ozonowane po każdym wykładzie. Zajęcia praktyczne odbywają się z przerwami, tak aby instruktorzy mogli skutecznie wywietrzyć i zdezynfekować kabiny maszyn. Bezpieczna odległość!*
 
U nas możesz czuć się bezpiecznie!
Image hover effect image

Stacje dezynfekcji w każdym pomieszczeniu